Kompresy żelowe pokonaj ból, podaruj ulgę swojemu ciału

Wszystkie nasze produkty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny

PRODUKT W 100% POLSKI

 • sklep
 • regulamin i przesyłka
 • FAQ
 • kontakt
 • Google+
 • PROMOCJA!!! W przypadku zamówienia towarów o wartości powyżej 150 zł. przesyłka kurierska jest DARMOWA

  cena: 56.94 PLN

  szt.:

  Maska Rozgrzewająca - ogrzewacz kosmetyczny

  Maskę cieplną  stosuje się zarówno samodzielnie jak i razem z kosmetykami. Stosowanie razem z nią kremów znacznie podwyższa ich efektywność.

  Znakomicie ułatwia pielęgnację skóry twarzy, a także profilaktycznie leczy różne jej niedomagania, jak np. suchy i tłusty łojotok, przedwczesne wiotczenie itp. Maska rozgrzewająca stosowana jest zarówno w salonach kosmetycznych jak i w warunkach domowych. Jej regularne stosowanie zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry twarzy, ułatwia wygładzanie się zmarszczek, zwiększa jędrność i elastyczność skóry. Dzięki wysokiej temperaturze maski, pory skóry Twojej twarzy rozszerzą się, przygotowując się do procesu  oczyszczania.

  Stosując Maskę Rozgrzewającą możesz dbać o swoją urodę nie tylko w gabinetach kosmetycznych. Maska pozwoli każdej i każdemu z Was przygotować profesjonalną pielęgnację twarzy w domu.

  Maska Rozgrzewająca ma również działanie lecznicze w przypadkach chorób zatok oraz nerwowego porażenia twarzy.

  Jak to działa?

  Po kilkukrotnym zgięciu (nie złamaniu!) paliczka (aktywatora) umieszczonego w płynnej substancji, w przeciągu paru sekund następuje proces jej krystalizacji. Jej wynikiem jest rozgrzanie ogrzewacza do temperatury ok. 54°C. Temperatura ta utrzymuje się w przypadku Maski Rozgrzewającej ok. 50 min.

  Specyfikacja ogrzewacza:

  - Wymiary  30x20 cm

  - Osiąga temperaturę 54°C

  - Pozostaje ciepłe przez około 50 minut

  - Kolejne użycie już po paru minutach (po wygotowaniu)

  - Możliwość wielokrotnego używania

  - Wiele możliwości zastosowania

  - 2 lata gwarancji

   

  Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania na temat naszych produktów zapraszamy do działu "FAQ" z najczęściej zadawanymi pytaniami lub do kontaktu  z naszym konsultantem. A jeśli jesteście Państwo zdecydowani na zakup prosimy o zapoznanie się z działem "Regulamin i koszty wysyłki".

   

  Rozmiary kompresów