Kompresy żelowe pokonaj ból, podaruj ulgę swojemu ciału

Wszystkie nasze produkty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny

PRODUKT W 100% POLSKI

 • sklep
 • regulamin i przesyłka
 • FAQ
 • kontakt
 • Google+
 • PROMOCJA!!! W przypadku zamówienia towarów o wartości powyżej 150 zł. przesyłka kurierska jest DARMOWA

  cena: 54.67 PLN

  szt.:

  Ogrzewacz Stóp - para ogrzewaczy do stóp

  Ogrzewacz stóp  to rozgrzewacz termiczny przeznaczony przede wszystkim do ogrzewania stóp w czasie spoczynku (nie nadają się jako wkładki do butów ze względu na to, że po aktywacji twardnieją i nie dadzą się zginać), jednak nadają się również do ogrzewania różnych obszarów ludzkiego ciała i wszelkich przedmiotów, które wymagają ogrzania. Będąc pomysłową osobą możesz znaleźć setki zastosowań ogrzewaczy! Doskonale zdadzą  egzamin jako wyposażenie turysty, który na górskim szlaku z wdzięcznością przyjmie każdą odrobinę ciepła lub dla sportowca, który dzięki wspaniałym właściwościom ogrzewacza szybciej poradzi sobie z rozgrzaniem odpowiednich partii mięśni. Czy jesteś więc myśliwym, wędkarzem, czy po prostu chciałbyś po prostu ogrzać sobie stopy siedząc przy komputerze, czy przed telewizorem, TEN PRODUKT JEST DLA CIEBIE!

  Po kilkukrotnym zgięciu paliczka (aktywatora) umieszczonego w płynnej substancji wypełniającej ogrzewacz, w przeciągu paru sekund następuje proces jej krystalizacji. Jej wynikiem jest rozgrzanie ogrzewacza do temperatury ok. 54°C. Temperatura ta utrzymuje się w przypadku Ogrzewacza stóp ok. 45 min.

  Reakcja krystalizacji jest w pełni odwracalna poprzez zwykłe wygotowanie ogrzewacza.

  - Wymiary: 28x10 cm (jedna stopka, w komplecie sprzedawana jest para)

  - Osiąga temperaturę 54°C

  - Pozostają ciepłe przez około 45 minut

  - Kolejne użycie już po paru minutach od wygotowania

  - Możliwość wielokrotnego używania

  - Wiele możliwości zastosowania

  - 2 lata gwarancji

  Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania na temat naszych produktów zapraszamy do działu FAQ" z najczęściej zadawanymi pytaniami lub do kontaktu  z naszym konsultantem. A jeśli jesteście Państwo zdecydowani na zakup prosimy o zapoznanie się z działem "Regulamin i koszty wysyłki".

   

  Rozmiary kompresów