Kompresy żelowe pokonaj ból, podaruj ulgę swojemu ciału

Wszystkie nasze produkty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny

PRODUKT W 100% POLSKI

 • sklep
 • regulamin i przesyłka
 • FAQ
 • kontakt
 • Google+
 • PROMOCJA!!! W przypadku zamówienia towarów o wartości powyżej 150 zł. przesyłka kurierska jest DARMOWA

  cena: 21.64 PLN

  szt.:

  Ogrzewacz kieszonkowy MINI

  Ogrzewacz kieszonkowy MINI pozwoli szybko rozgrzać przemarznięte lub po prostu potrzebujące ciepła obszary  ciała. Może być używany zarówno na dworze jak i w domu, a sposoby jego zastosowania są bardzo wszechstronne. Dawanie ciepła to nie tylko sposób na ogrzanie zmarzniętych dłoni, stóp czy policzków po powrocie z zimowej przechadzki. Wyższa temperatura ma też zastosowanie w wielu leczniczych terapiach, przeciążeniu pracą i stresem, kosmetyce czy przy aktywnym uprawianiu sportu.

  Zimno może nam dokuczać w wielu sytuacjach, w których nie wystarczy ciepłe ubranie. Dzień spędzony na stoku narciarskim czy na sankach z dziećmi – pomimo tego, że ciągle jesteśmy w ruchu przychodzi chwila odpoczynku, w której tym dotkliwiej odczuwamy chłód - dzięki poręcznemu rozmiarowi cała rodzina może cieszyć się natychmiastowym ciepłem. Wędkarstwo, wspinaczka skałkowa, żeglarstwo, nurkowanie, wycieczki górskie, a może jeszcze inne hobby, które łączy się z długim przebywaniu na świeżym powietrzu. Ogrzewacz kieszonkowy MINI przyda się w sytuacji kiedy długo przebywamy na dworze, a warunki atmosferyczne nie zawsze są korzystne. Uprawianie sportu, nawet tylko amatorskie, wymaga odpowiedniego przygotowania ciała i mięśni. Fitness, tenis, lekkoatletyka czy kulturystyka – ogrzewacz kieszonkowy będzie pomocny w usprawnieniu treningu, a niewielki rozmiar pozwoli bez problemu umieścić go w sportowej torbie lub apteczce.

  Ogrzewacz kieszonkowy MINI -  jeszcze więcej korzyści

  Ogrzewanie ciała ma również szerokie zastosowanie lecznicze. Wymagające i związane z dużą odpowiedzialnością obowiązki zawodowe mogą wywoływać stres, co z kolei skutkuje np. napięciem mięśni w okolicy karku. Przyłożenie ciepłego okładu pozwoli na chwilę odpoczynku i relaksu w ciągu dnia.  Ciepłe okłady pomogą również w leczeniu takich schorzeń jak: przykurcz mięśni (zakwasy); bóle neurologiczne; bóle korzonków; bóle reumatyczne; bóle menstruacyjne; kłopoty z krążeniem; zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i stawów; przeziębienie; urazy, zwichnięcia i związana z tym rehabilitacja. Ponadto przykładanie ogrzewacza kieszonkowego i ogrzewanie skóry pomoże skuteczniej zadziałać kosmetykom i maściom leczniczym –  będą one mogły wniknąć głębiej. Pomoże również bardziej efektywnie zwalczać tkankę tłuszczową i wyszczuplać talię.

  - Wymiary: 12x8,5 cm

  - Osiąga temperaturę do 54°C

  - Pozostaje ciepłe przez około 20-30 minut  (w zależności od warunków otoczenia)

  - Kolejne użycie już po paru minutach od wygotowania

  - Możliwość wielokrotnego używania

  - Wiele możliwości zastosowania

  - 2 lata gwarancji

   

  Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania na temat naszych produktów zapraszamy do działu "FAQ" z najczęściej zadawanymi pytaniami lub do kontaktu  z naszym konsultantem. A jeśli jesteście Państwo zdecydowani na zakup prosimy o zapoznanie się z działem "Regulamin i koszty wysyłki".

   

  Rozmiary kompresów