Kompresy żelowe pokonaj ból, podaruj ulgę swojemu ciału

Wszystkie nasze produkty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny

PRODUKT W 100% POLSKI

 • sklep
 • regulamin i przesyłka
 • FAQ
 • kontakt
 • Google+
 • PROMOCJA!!! W przypadku zamówienia towarów o wartości powyżej 150 zł. przesyłka kurierska jest DARMOWA

  cena: 91.72 PLN

  szt.:

  Kompres grzejący Super Max 45x20 cm

  Poznaj zasadę działania kompresu grzejącego SUPER MAX

  Ogrzewacz SUPER MAX można stosować w formie zarówno okładu ciepłego jak i zimnego (po schłodzeniu). Jednak jego podstawowe zalety związane są z dawaniem ciepła. Po kilkukrotnym zgięciu paliczka, który umieszczony jest w substancji żelowej wypełniającej ogrzewacz, skrystalizuje się ona i błyskawicznie nagrzeje do temperatury 54°C. Temperatura ta będzie się utrzymywać przez około 120 minut. Paliczek należy zginać delikatnie, tak żeby go nie złamać. Ogrzewacz ma wymiary 45x20 cm, ale został zaprojektowany w sposób, który umożliwia złożenie, dzięki czemu można go bez problemu zapakować do torby lub plecaka i używać w plenerze.
  System rozgrzewającego oraz kojącego okładu cieplnego jest stosowany, między innymi, w gabinetach kosmetycznych i ośrodkach SPA. Teraz ten rodzaj odnowy biologicznej możesz zastosować u siebie w domu.

  Kiedy stosować  SUPER MAX

  SUPER MAX to produkt przeznaczony przede wszystkim do ogrzewania różnych partii ludzkiego ciała. Dzięki dużemu rozmiarowi i segmentowej budowie dokładnie przylega do skóry i daje ciepło takim obszarom ciała np.: barki i kark, część lędźwiowa kręgosłupa, cały kręgosłup, nogi. Można go stosować kiedy chcesz:
  - Pomóc sobie w rehabilitacji np. po zwichnięciu lub skręceniu
  - Pozbyć się bólu mięśni i stawów
  - Ograniczyć efekt codziennego stresu i napięcia
  - Rozgrzać odpowiednie partie mięśni przed aktywnością sportową
  - Pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej i wyszczuplić talię
  - Poprawić skuteczność stosowanych kosmetyków poprzez spulchnienie skóry
  - Szybko się ogrzać np. w mroźny dzień, na turystycznym szlaku, w trakcie wędkowania, podczas nurkowania, jazdy motocyklem czy w czasie jazdy na nartach.

  Kompres SUPER MAX możesz stosować w domu i poza nim, kiedy tylko chcesz i tyle razy ile potrzebujesz. Po wystygnięciu ogrzewacz będzie ponownie gotowy do użytku  po wrzuceniu do wrzątku i gotowaniu go przez około 10-15 minut (do całkowitego rozpuszczenia kryształków soli). W celu zabezpieczenia powłoki przez przypaleniem podczas zetknięcia z gorącym naczyniem można go owinąć w lnianą ściereczkę.

  SUPER MAX to produkt uniwersalny. Może być stosowany w bardzo wielu sytuacjach. Uprawiasz sport, a może lubisz spacery i wypoczynek na świeżym powietrzu. Masz stresującą pracę i potrzebujesz chwili relaksu. Odczuwasz dokuczliwe bóle mięśni. Panujesz pozbyć się kilku niechcianych kilogramów. Ogrzewacz SUPER MAX pomoże w każdej z tych sytuacji.

  Jeszcze więcej korzyści...

  Możliwości zastosowania produktu jest nieskończenie wiele. Korzyści wynikające z jego posiadania związane są przede wszystkim z zastosowaniem w przypadku problemów zdrowotnych. Dla nas wszystkich zdrowie powinno być bardzo ważne, sprawne ciało pozwala cieszyć się każdym dniem. Kompres pomoże w leczeniu schorzeń i dyskomfortu w przypadkach takich jak np.: schorzenia narządów ruchu (zakwasy, skurcze mięśniowe, zastałe ścięgna); bóle neurologiczne (nerw trójdzielny, przewianie); bóle korzonkowe (rwa kulszowa, korzonki); bóle menstruacyjne i reumatyczne; zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i stawów; kłopoty z krążeniem objawiające się zimnymi stopami i rękami; leczenie pourazowe.

  Ograniczeniem dla zastosowania SUPER MAX jest jedynie nasza wyobraźnia. Możemy go bowiem wykorzystać jako uzupełnienie ekwipunku turystycznego; możemy z jego pomocą ogrzać picie dla dziecka lub rozmrozić zamek w samochodzie; możemy bardzo szybko rozmrozić lodówkę; ogrzać fotel samochodowy…

  Wymiary: 45x20 cm
  - Osiąga temperaturę 54°C
  - Pozostaje ciepłe przez około 120 minut
  - Kolejne użycie już po paru minutach
  - Możliwość wielokrotnego używania
  - Setki możliwości zastosowania
  - 2 lata gwarancji

  Rozmiary kompresów